Praca w MoneyGenius oparta jest na Programach Partnerskich. Głównym Programem Partnerskim, w którym zarabiamy obecnie w projekcie MoneyGenius jest Money2Money potocznie zwanym M2M.

Money2Money to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl,  z siedzibą we Wrocławiu pl. Grunwaldzki 23, z kapitałem zakładowym 3.279.500,00 PLN. Co oznacza, że jest wypłacalny.

Praca w Programie Partnerskim,  polega na skutecznej promocji rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej, w zamian za określone prowizje. Dołączając do programu stajesz się pośrednikiem firmy Money2Money.

PROJEKT  W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH:

1.CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu, którego staniesz się uczestnikiem jest  Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o.

2. CZY PODPISUJĘ JAKĄŚ UMOWĘ ?

TAK ! Podpisujesz umowę dzierżawy powierzchni reklamowej. To jedna z najpopularniejszych umów zawieranych pomiędzy programami partnerskimi (sieciami afiliacyjnymi, sieciami reklamowymi), a osobami fizycznymi.

3.CZY ROZLICZAM SIĘ Z URZĘDEM SKARBOWYM?

TAK! Obowiązek ten spoczywa na Partnerze (Tobie).

4.JAKIE SĄ FORMY ROZLICZANIA PODATKU?

Do wyboru mamy dwie opcje opodatkowania – na zasadach ogólnych czyli 18% , oraz stawką zryczałtowaną  w wysokości 8,5%.

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z  odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Dodatkowo w projekcie MoneGenius pomagamy Ci się prawidłowo rozliczyć z tych przychodów.  

5.CZY MUSZĘ PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

NIE! Nie musisz, możesz rozliczać się jako osoba fizyczna.

6.DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA?

PESEL podajesz po to, aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane.
Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.

7.CZY W KAŻDEJ CHWILI MOGĘ ZREZYGNOWAĆ ZE WSPÓŁPRACY?

TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

8. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz już po zakończeniu 3 etapu – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie.

9.CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?                                                                           

NIE! Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!

PROJEKT MONEYGENIUS PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB:
  • Pełnoletnich,
  • Posiadających Polski meldunek i mieszkających w Polsce,
  • Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),
  • Dla osób, które chcą odmienić swoje życie i móc zarabiać w internecie.